seria FREEDOM

FreeDOM to ponadczasowe i ekologiczne domy na zgłoszenie, budowane w technologii prefabrykacji, dostępne w wersji zarówno letniskowej jak i całorocznej.

FreeDOM to prywatna przestrzeń dla Twoich pasji, jaką z łatwością dostosujesz do swoich potrzeb i wymagań.

FreeDOM to solidne i nowoczesne domki letniskowe i całoroczne 35 m² i 70 m² powierzchni zabudowy, których budowa oparta jest o dedykowaną dla domów jednorodzinnych konstrukcję z certyfikowanego litego drewna KVH. Materiał ten jest wyjątkowo odporny na uszkodzenia mechaniczne i dodatkowo gwarantuje brak podatności domków na grzyby i insekty. Jednocześnie ściany FreeDOM są ocieplane ekologicznymi materiałami z naturalnych włókien drzewnych STEICO metodą wdmuchiwania, dzięki czemu izolacja nie osiada zachowując swój kształt i właściwości energooszczędne przez długie lata.

FreeDOM to ekologiczne domki na zgłoszenie. Ich legalizacja, według polskiego prawa nie wymaga uzyskania pozwolenia na budowę, a jedynie zgłoszenia do urzędu wojewódzkiego lub starostwa powiatowego. Przygotowujemy niezbędną dokumentację zgłoszeniową, którą złożysz we właściwym urzędzie. Minimum formalności, maksimum korzyści.

Wizualizacje domów serii FREEDOM

Chcesz poznać szczegółowe informacje, rodzaje domków i wersje wyposażenia?