Zgłoś awarię lub przegląd instalacji fotowoltaicznej

Brak profesjonalnego serwisu może obniżyć wydajność instalacji fotowoltaicznej nawet o kilkanaście procent, a zatem zwiększyć rachunki za prąd i zmniejszyć przychody ze sprzedaży energii. Ponadto nieserwisowana instalacja może ulegać awariom i usterkom, co negatywnie wpłynie na bezpieczeństwo związane z eksploatacją.

Korzystając z naszych usług serwisowych masz pewność, że Twoja instalacja zostanie profesjonalnie zaopiekowana i będzie generować dla nieustanny zysk.

Wybierz usługę:

1. Serwis w razie awarii

Jeśli Twoja instalacja uległa awarii lub masz wrażenie że nie pracuje dość wydajnie – skontaktuj się z nami. Chętnie wykonamy serwis – Twojego systemu, niezależnie od tego, czy posiadasz instalację od nas czy innego dostawy.

2. Przegląd instalacji

Ciesz się bezawaryjną pracą swojej instalacji oraz zadbaj o wysokie uzyski – zleć naszym fachowcom przegląd instalacji fotowoltaicznej w swoim domu lub firmie.
Nawet najwyższej klasy panele, falownik i inne części instalacji – dla swojej bezawaryjnej pracy wymagają sprawdzenia i konserwacji.
Ponieważ wychodzimy z założenia, że lepiej jest zapobiegać niż „leczyć” , zalecamy wykonywanie corocznych przeglądów. Takie rozwiązanie jest tańsze i pozwala uniknąć kosztownych napraw.

Przegląd podstawowy zawiera sprawdzenie:

  • stabilności konstrukcji i mocowań paneli PV
  • sprawdzenie połączeń DC, przewodów oraz tras kablowych
  • ciągłości uziemienia konstrukcji
  • ogólnego stanu rozdzielni elektrycznej
  • falownika (czyszczenie radiatorów/ wentylatora)
  • poprawności pracy całego systemu

Wypełnij zgłoszenie

Prześlij zdjęcia (dodając pliki, zaznacz kilka na raz)