Pani Barbara, Brzeziny

woj. kujawsko-pomorskie

Październik 2021

Firmę GlobalECO polecił nam nasz serdeczny znajomy u którego firma montowała fotowoltaikę oraz pompę ciepła. Wyrażał się w samych superlatywach. Po otrzymaniu nr kontaktowego do Firmy GlobaECO mieliśmy przyjemność spotkać się z Panem Emilem Taube. W sposób bardzo obrazowy i zrozumiały dla nas przedstawił nam zasady działania urządzenia którym jest pompa ciepła. Szybko, rzetelnie i profesjonalnie pokierował naszą inwestycją. Dodatkowo Firma zajmuje się załatwianiem funduszy zewnętrznych. Oczywiście skorzystaliśmy z wiedzy i doświadczenia specjalistki Pani Edyty Karol. Pani Edyta dzięki swojemu doświadczeniu bezbłędnie przygotowała nam komplet dokumentów i od dnia złożenia ich w stosownym urzędzie po krótkim czasie mogliśmy cieszyć się informacją o pozytywnym rozpatrzeniu w sprawie dotacji. Całość inwestycji wykonała nam firma montażowa pod doświadczonym okiem Pana Radka. Montaż, wprowadzenie zmian w istniejącej instalacji grzewczej przebiegło sprawnie. Panowie z firmy montażowej to osoby o bardzo wysokiej kulturze osobistej oraz znający temat montażu dogłębnie. Dodatkowo po upływie jakiegoś czasu od chwili montażu i odbioru pompy ciepła mieliśmy awarię w części naszej starej instalacji. Panowie nie odmówili nam pomocy i w krótkim czasie zajęli się naszym kłopotem. To nie było nic poważnego ale sam fakt chęci pomocy jest bezcenny. Firmę GlobalECO polecam każdemu kto planuje zainwestować w zmiany a na pewno uniknie problemów i niepotrzebnie straconego czasu.

Przedszkole Bocianowo, woj. pomorskie, Żukowo

sierpień 2021

Firma GlobalECO zajęła się naszą inwestycją kompleksowo. Realizacja odbyła się terminowo i bezproblemowo

Pani Anna, Lisewiec

woj. pomorskie

Sierpień 2021

„Przygoda rozpoczęła się od audytu energetycznego który został przeprowadzony przez firmę GlobalECO. Na spotkaniu zostały przedstawione nam możliwości jakie płyną z programu Czyste Powietrze. W domu był zamontowany dotychczas kopciuch który sprawiał wiele kłopotów, począwszy od wiecznego brudu i pyłu, a kończąc na codziennym rozpalaniu w piecu – w dodatku nieszczelnego przewodu kominkowego dostawał nam się trujący dym do domu! Doradca zaproponował nam utylizacje starego źródła ciepła i zamontowanie pompy ciepła, w dodatku została dopasowana instalacja fotowoltaiczna która zapewniła nam prąd na zapotrzebowanie własne oraz na potrzeby pompy ciepła. Przestałam płacić za prąd i w końcu mam spokój od tego węgla!”

Pani Ewa, Kolbudy

woj. pomorskie

Sierpień 2021

„Montaż przebieg pomyślnie, byliśmy zaskoczeni, że tak szybko ekipa monterska przyjechała na miejsce. Panowie bardzo mili, towarzyskie chłopaki. Cała inwestycja została wykonana szybko, sprawnie i profesjonalnie. Monterzy zostawili po sobie porządek. Inwestycja dotyczyła instalacji fotowoltaicznej oraz pompy ciepła. GlobalECO pozyskało dla nas refundacje z programu „Czyste Powietrze” na poczet modernizacji. Stary kopciuch już zutylizowany, a pompa ciepła w gotowości na zimowe okres.”    

Pan Andrzej, Pręgowo,

woj. pomorskie

Czerwiec 2021

„Moc instalacji została dopasowana przez p. Piotra i zaplanowana cała inwestycja w sposób wzorcowy. W pierwszej kolejności przyjechał z GlobalECO cały osprzęt, a na następny dzień już rozpoczął się montaż. Brygada bardzo pracowita, ekipa stanęła na wysokości zadania, mimo napotkania trudności podczas kotwienia konstrukcji gruntowej (trafiali na kamienie, musieli kopać) – w efekcie końcowym udało się zamontować całą konstrukcje oraz pozostałe elementy instalacji fotowoltaicznej i dokonać uruchomienia testowego.”  

Pani Alina,

woj. pomorskie

Czerwiec 2021

„Z przyjemnością polecam firmę GlobalECO jako wykonawcę inwestycji instalacji fotowoltaicznej. Wyjątkowo szybkie tempo wszystkich prac sprawiło, że czas wykonania inwestycji wraz z podłączeniem do sieci, w tym wymianą licznika zamknął się w granicach 3 tygodni (od 20 kwietnia jestem szczęśliwym prosumentem). Firma GlobalECO w tym czasie wykonała projekt w konsultacji z inwestorem, a następnie staranny i szybki montaż paneli fotowoltaicznych na dachu budynku oraz falownika w piwnicy. Wszyscy pracownicy wykazali się niezwykłym profesjonalizmem, zaś w kontakcie z inwestorem bardzo pomocny był Pan Marcin Zienkiewicz. Firma pomogła zarówno w uzyskaniu kredytu jak i złożeniu wniosku do programu „Mój prąd”. Mając powyższe na uwadze rekomenduję firmę GlobalECO jako solidnego wykonawcę inwestycji.” https://www.youtube.com/watch?v=4dN-oioRRdY

Pan Andrzej, Lubiaszów Stary

woj. łódzkie

Maj 2021

„Dziękuję za wykonanie instalacji fotowoltaicznej na mojej działce. Praca ekipy monterskiej firmy GlobalECO wykonana została szybko, perfekcyjnie i fachowo.”

Pan Tomasz, Chwaszczyno

woj. pomorskie

Kwiecień 2021

„Szukałem firmy która zapewni mi kompleksową obsługę, GlobalECO przygotowało mi ofertę na instalację fotowoltaiczną + powietrzną pompę ciepła. Dodatkowo otrzymałem pomoc przy złożeniu wniosku na na dofinansowanie programu „Czyste Powietrze”, serdecznie polecam, nie musiałam się o nic martwić!”

Pani Jola, Nidzica

woj. warmińsko-mazurskie

Marzec 2021

„Pięknie! Wszystko załatwiłam z GlobalECO, bardzo pomocna była Pani od kredytów, która pomogła mi dopasować finanse pod moje warunki. Montaż szybki i sprawny. Bardzo polecam i pozdrawiam”

Pan Damian, Szczecin

woj. zachodniopomorskie

Marzec 2021

„Polecam firmę GlobalEco. Oceniam bardzo pozytywnie naszą współpracę, od A do Z kompleksowo i bez zastrzeżeń.”

Pan Wiktor, Osie

woj. kujawsko-pomorskie

Marzec 2021

„Super. Formalności związane z zakupem przebiegły sprawnie, montaż odbył się na czas i fachowo. Fotowoltaika świetnie prezentuje się na moim dachu!”

Pan Adam, Grudziądz

woj. kujawsko-pomorskie

Marzec 2021

„Pierwsze spotkanie z przedstawicielem bardzo mi pomogło, Pan przyjechał z dronem dzięki czemu dokładnie wymierzył powierzchnię dachu. Zdecydowałem się na GlobalECO i jestem usatysfakcjonowany. Super, dziękuję!”

Pani Edyta, Słupsk

woj. pomorskie

Marzec 2021

„Brak zastrzeżeń, polecam.”

Pan Michał, Bojano

woj. pomorskie

Luty 2021

„Montaż instalacji zaplanowany był na luty, pogoda opóźniła trochę pracę, ale mimo wszystko jestem zadowolony.”

Pan Zbigniew, Osie

woj. kujawsko-pomorskie

Luty 2021

„Duży plus za szeroki wybór paneli, sporo producentów w ofercie. Wybrałem włoskie panele EXE Solar i nie żałuję decyzji.”

Pan Mariusz, Joniec

woj. mazowieckie

Luty 2021

„Podziękowania dla ekipy monterskiej za wytrwałość i super robotę.”

Pani Sylwia, Jeżewo

woj. kujawsko-pomorskie

Grudzień 2020

„Firma z polecenia sąsiada, nie mam zastrzeżeń.”

Pani Joanna, Łyse

woj. mazowieckie

Grudzień 2020

„Jestem zadowolona z obsługi, czasami miałam problem żeby dodzwonić się do osoby odpowiedzialnej, ale po jakimś czasie oddzwaniała. Na pewno polecę znajomym.”

Pan Marian, Sztum

woj. pomorskie

Listopad 2020

„Chłopaki zamontowali instalację w jeden dzień, cały proces trwał miesiąc.”

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Podaj telefon – oddzwonimy!

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych osobowych w celu realizacji usługi polegającej na kontakcie z pracownikiem GlobalECO.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja GlobalECO z Gdyni.