Dotacja dla mieszkańców domów wielorodzinnych „Ciepłe Mieszkanie” – Odbierz do 39 500 zł

Korzystne zmiany w programie „Czyste Powietrze Plus” – Zyskaj do 79 000 zł

Referencje

Firma godna polecenia.  Brak jakichkolwiek zastrzeżeń co do współpracy.  Wszystkie problemy natychmiast rozwiązywane. Bezproblemowy kontakt i chęć pomocy zwłaszcza ze strony Pana Piotra.  Bardzo polecam. Łukasz
Spośród kilku proponowanych nam ofert wybraliśmy firmę GlobalEco i nie żałujemy. Naprawdę dobre doradztwo, dobrana odpowiednia ilość paneli fotowoltaicznych, która gwarantuje nam prąd przez cały rok.
Firma GlobalEco wykonała dla mnie dwie instalacje fotowoltaiczne po 9,9 kW w domu i firmie. Cały montaż przebiegł szybko i sprawnie, łącznie z dofinansowaniem z programu Mój Prąd. Bardzo dziękuję za realizację całego zamówienia i polecam wszystkim.
Firma GlobalEco zamontowała na moim domu bardzo sprawie i terminowo panele fotowoltaiczne za co bardzo dziękuję. Po blisko rocznej eksploatacji jestem zadowolony z tej inwestycji, która przynosi mi konkretne oszczędności na rachunkach za energię elektryczną. Ze wszystkich usług jestem bardzo zadowolony, myślę że takowa inwestycja była świetnym pomysłem i zaowocuje w przyszłości. Dziękuję bardzo Panu Marcinowi Lemańczykowi za doradztwo i opiekę przy realizacji tej inwestycji.  
Urząd Ochrony Konkurencji Konsumentów zaświadcza, że firma GLOBALECO FOTOWOLTAIKA Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą przy Al. Zwycięstwa 96/98 81-451 Gdynia, realizowała zadanie w zakresie „Robót instalacyjnych polegających na montażu kompletnej instalacji fotowoltaicznej S0kW wraz z uzyskaniem wszelkich zgód i pozwoleń w budynku Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów mieszczącym się przy Placu Powstańców Warszawy 1 w Warszawie”

Bank Spółdzielczy w Osiu

czerwiec 2022

Firma GlobalECO wykonała dla naszego banku instalację fotowoltaiczną. Zajęła się naszą inwestycją kompleksowo. Realizacja odbyła się terminowo i bezproblemowo.