Referencje

Spica Meble

Firma GlobalECO z siedzibą w Gdyni przy ul.Olimpijskiej 2 wykonała dla naszego przedsiębiorstwa instalację fotowoltaiczną o mocy 49,6 kWp. Instalacja została wykonana przy użyciu: 121 modułów Wattpower 410 Wp 2 falowników Fox Ess Inwestycja została zakończona w terminie 6.05.2022 r. Firma GlobalECO zajęła się naszą inwestycją kompleksowo. Profesjonalne doradztwo w zakresie instalacji i finansowania, dobór optymalnej mocy, szybka i terminowa realizacja sprawiły, że rekomendujemy GlobalECO jako solidnego partnera biznesowego. Polecamy firmę GlobalECO jako solidnego wykonawcę instalacji fotowoltaicznej!
Firma godna polecenia.  Brak jakichkolwiek zastrzeżeń co do współpracy.  Wszystkie problemy natychmiast rozwiązywane. Bezproblemowy kontakt i chęć pomocy zwłaszcza ze strony Pana Piotra.  Bardzo polecam. Łukasz
Spośród kilku proponowanych nam ofert wybraliśmy firmę GlobalEco i nie żałujemy. Naprawdę dobre doradztwo, dobrana odpowiednia ilość paneli fotowoltaicznych, która gwarantuje nam prąd przez cały rok.
Firma GlobalEco wykonała dla mnie dwie instalacje fotowoltaiczne po 9,9 kW w domu i firmie. Cały montaż przebiegł szybko i sprawnie, łącznie z dofinansowaniem z programu Mój Prąd. Bardzo dziękuję za realizację całego zamówienia i polecam wszystkim.
Firma GlobalEco zamontowała na moim domu bardzo sprawie i terminowo panele fotowoltaiczne za co bardzo dziękuję. Po blisko rocznej eksploatacji jestem zadowolony z tej inwestycji, która przynosi mi konkretne oszczędności na rachunkach za energię elektryczną. Ze wszystkich usług jestem bardzo zadowolony, myślę że takowa inwestycja była świetnym pomysłem i zaowocuje w przyszłości. Dziękuję bardzo Panu Marcinowi Lemańczykowi za doradztwo i opiekę przy realizacji tej inwestycji.