Referencje

Pani Urszula, Dąbrówka Wielka

woj. pomorskie

Luty 2022

Cały proces zakupu instalacji fotowoltaicznej przebiegł bardzo sprawnie. Od umówienia wizyty, przez audyt i projekt, montaż, aż po dofinansowanie z programu Mój Prąd. Jestem zadowolona z obsługi oraz wykonania usługi. Prąd ze słońca jest już w moich gniazdkach, teraz pozostaje mi czekać na niższe rachunki. Polecam GlobalEco ze względu na wysoką jakość, fachowe doradztwo i terminowość wykonania instalacji.

Pan Bogdan, Zamostne

woj. pomorskie

Styczeń 2022

Firma GlobalEco wykonała trzy inwestycje dla mojego domu: panele fotowoltaiczne, pompę ciepła wody oraz klimatyzację. Ze wszystkich usług jestem bardzo zadowolony, myślę że takowa inwestycja była świetnym pomysłem i zaowocuje w przyszłości. Mam własną energię elektryczną, ciepłą wodę i ogrzewanie. Wszystko jest w zasadzie bezobsługowe, a sama firmę serdecznie polecam. Dziękuję pani Dominice za pomysł, realizację kredytu i pomoc w załatwieniu dotacji.

Pani Barbara, Brzeziny

woj. kujawsko-pomorskie

Październik 2021

Firmę GlobalECO polecił nam nasz serdeczny znajomy u którego firma montowała fotowoltaikę oraz pompę ciepła. Wyrażał się w samych superlatywach. Po otrzymaniu nr kontaktowego do Firmy GlobaECO mieliśmy przyjemność spotkać się z Panem Emilem Taube. W sposób bardzo obrazowy i zrozumiały dla nas przedstawił nam zasady działania urządzenia którym jest pompa ciepła. Szybko, rzetelnie i profesjonalnie pokierował naszą inwestycją. Dodatkowo Firma zajmuje się załatwianiem funduszy zewnętrznych. Oczywiście skorzystaliśmy z wiedzy i doświadczenia specjalistki Pani Edyty Karol. Pani Edyta dzięki swojemu doświadczeniu bezbłędnie przygotowała nam komplet dokumentów i od dnia złożenia ich w stosownym urzędzie po krótkim czasie mogliśmy cieszyć się informacją o pozytywnym rozpatrzeniu w sprawie dotacji. Całość inwestycji wykonała nam firma montażowa pod doświadczonym okiem Pana Radka. Montaż, wprowadzenie zmian w istniejącej instalacji grzewczej przebiegło sprawnie. Panowie z firmy montażowej to osoby o bardzo wysokiej kulturze osobistej oraz znający temat montażu dogłębnie. Dodatkowo po upływie jakiegoś czasu od chwili montażu i odbioru pompy ciepła mieliśmy awarię w części naszej starej instalacji. Panowie nie odmówili nam pomocy i w krótkim czasie zajęli się naszym kłopotem. To nie było nic poważnego ale sam fakt chęci pomocy jest bezcenny. Firmę GlobalECO polecam każdemu kto planuje zainwestować w zmiany a na pewno uniknie problemów i niepotrzebnie straconego czasu.

Przedszkole Bocianowo, Żukowo

woj. pomorskie

Sierpień 2021

Firma GlobalECO zajęła się naszą inwestycją kompleksowo. Realizacja odbyła się terminowo i bezproblemowo

Pani Anna, Lisewiec

woj. pomorskie

Sierpień 2021

„Przygoda rozpoczęła się od audytu energetycznego który został przeprowadzony przez firmę GlobalECO. Na spotkaniu zostały przedstawione nam możliwości jakie płyną z programu Czyste Powietrze. W domu był zamontowany dotychczas kopciuch który sprawiał wiele kłopotów, począwszy od wiecznego brudu i pyłu, a kończąc na codziennym rozpalaniu w piecu – w dodatku nieszczelnego przewodu kominkowego dostawał nam się trujący dym do domu! Doradca zaproponował nam utylizacje starego źródła ciepła i zamontowanie pompy ciepła, w dodatku została dopasowana instalacja fotowoltaiczna która zapewniła nam prąd na zapotrzebowanie własne oraz na potrzeby pompy ciepła. Przestałam płacić za prąd i w końcu mam spokój od tego węgla!”

Pani Ewa, Kolbudy

woj. pomorskie

Sierpień 2021

„Montaż przebieg pomyślnie, byliśmy zaskoczeni, że tak szybko ekipa monterska przyjechała na miejsce. Panowie bardzo mili, towarzyskie chłopaki. Cała inwestycja została wykonana szybko, sprawnie i profesjonalnie. Monterzy zostawili po sobie porządek. Inwestycja dotyczyła instalacji fotowoltaicznej oraz pompy ciepła. GlobalECO pozyskało dla nas refundacje z programu „Czyste Powietrze” na poczet modernizacji. Stary kopciuch już zutylizowany, a pompa ciepła w gotowości na zimowe okres.”