Jesteś zadowolony z usług GlobalECO? Chcesz aby Twoi sąsiedzi, znajomi czy rodzina tak jak Ty ograniczyli swoje rachunki za prąd do niemalże 0 zł i stali się przy tym ekologiczni?

Zatem nie czekaj i poleć im naszą firmę.

Za każdą poleconą osobę, która podpisze z nami umowę na zakup instalacji fotowoltaicznej w standardowej ofercie otrzymasz nawet 1000 zł!

Wystarczą dwa kroki:

1. Wprowadź do formularza dane swoje i osoby, która jest zainteresowana fotowoltaiką.

2. Poczekaj na wydanie swojej nagrody.

Gdy polecona przez Ciebie osoba podpisze z nami umowę, poinformujemy Cię o tym. Twoją nagrodę przekażemy Ci niezwłocznie po zakończeniu inwestycji u poleconej przez Ciebie osoby*

**Promocje nie łącza się. Poznaj szczegóły i zasady konkursu: REGULAMIN

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Podaj telefon – oddzwonimy!

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych osobowych w celu realizacji usługi polegającej na kontakcie z pracownikiem GlobalECO.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja GlobalECO z Gdyni.