Referencja:

Pani Barbara, Brzeziny

Firmę GlobalECO polecił nam nasz serdeczny znajomy u którego firma montowała fotowoltaikę oraz pompę ciepła. Wyrażał się w samych superlatywach. Po otrzymaniu nr kontaktowego do Firmy GlobaECO mieliśmy przyjemność spotkać się z Panem Emilem Taube. W sposób bardzo obrazowy i zrozumiały dla nas przedstawił nam zasady działania urządzenia którym jest pompa ciepła. Szybko, rzetelnie i profesjonalnie pokierował naszą inwestycją. Dodatkowo Firma zajmuje się załatwianiem funduszy zewnętrznych. Oczywiście skorzystaliśmy z wiedzy i doświadczenia specjalistki Pani Edyty Karol. Pani Edyta dzięki swojemu doświadczeniu bezbłędnie przygotowała nam komplet dokumentów i od dnia złożenia ich w stosownym urzędzie po krótkim czasie mogliśmy cieszyć się informacją o pozytywnym rozpatrzeniu w sprawie dotacji. Całość inwestycji wykonała nam firma montażowa pod doświadczonym okiem Pana Radka. Montaż, wprowadzenie zmian w istniejącej instalacji grzewczej przebiegło sprawnie. Panowie z firmy montażowej to osoby o bardzo wysokiej kulturze osobistej oraz znający temat montażu dogłębnie. Dodatkowo po upływie jakiegoś czasu od chwili montażu i odbioru pompy ciepła mieliśmy awarię w części naszej starej instalacji. Panowie nie odmówili nam pomocy i w krótkim czasie zajęli się naszym kłopotem. To nie było nic poważnego ale sam fakt chęci pomocy jest bezcenny.
Firmę GlobalECO polecam każdemu kto planuje zainwestować w zmiany a na pewno uniknie problemów i niepotrzebnie straconego czasu.

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Podaj telefon – oddzwonimy!

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych osobowych w celu realizacji usługi polegającej na kontakcie z pracownikiem GlobalECO.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja GlobalECO z Gdyni.