Referencja:

Pan Andrzej, Pręgowo

„Moc instalacji została dopasowana przez p. Piotra i zaplanowana cała inwestycja w sposób wzorcowy. W pierwszej kolejności przyjechał z GlobalECO cały osprzęt, a na następny dzień już rozpoczął się montaż. Brygada bardzo pracowita, ekipa stanęła na wysokości zadania, mimo napotkania trudności podczas kotwienia konstrukcji gruntowej (trafiali na kamienie, musieli kopać) – w efekcie końcowym udało się zamontować całą konstrukcje oraz pozostałe elementy instalacji fotowoltaicznej i dokonać uruchomienia testowego.”

 

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Podaj telefon – oddzwonimy!

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych osobowych w celu realizacji usługi polegającej na kontakcie z pracownikiem GlobalECO.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja GlobalECO z Gdyni.