W GlobalECO wierzymy, że osiągnięcie sukcesu jest łatwiejsze przy wsparciu mocnych partnerów.
Wybieramy tylko najlepszych dostawców technologii OZE w Polsce i na świecie.

Obecnie współpracujemy z:

Kensol stawia na profesjonalizm i jakość, dlatego wszystkie produkty w naszej ofercie cechuje niezawodność i najwyższa klasa wykonania. 12-letnie doświadczenie w branży fotowoltaicznej pozwoliły nam zrozumieć potrzeby klientów i dostarczyć pełnowartościowy produkt na polski rynek odnawialnych źródeł energii.

Corab to pewny partner w biznesie z 30-letnim doświadczeniem. Dzięki zdobytemu doświadczeniu w produkcji wyrobów ze stali i aluminium stali polskim wiodącym producentem systemów fotowoltaicznych.

Globalny lider w branży inteligentnych technologii energetycznych

SWISS SOLAR AG niezależny europejski producent modułów słonecznych reprezentowany w Europie, Azji i Ameryce Północnej na poszczególnych kluczowych rynkach.
Specjalizuje się w innowacyjnych systemach i produkcji ogniw i modułów słonecznych.

to jeden z największych na świecie producentów elektroniki. Dostarczają niezawodne komponenty do instalacji OZE.

Unical – producent przemysłowych – domowych kotłów centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej. Producent najnowocześniejszych systemów klimatyzacji, zwracający szczególną uwagę na ochronę środowiska i bezpieczeństwo oraz wygodę użytkowania swoich produktów.

Firma Panasonic może się poszczycić ponad 30-letnim doświadczeniem w projektowaniu i produkcji systemów grzewczych i chłodniczych. Obecnie koncern eksportuje swoje produkty do ponad 120 krajów i należy do niekwestionowanych liderów tej branży na świecie.

Firma LUXOR posiada długoletnią tradycję na rynku urządzeń fotowoltaicznych i zna jego potrzeby. LUXOR SOLAR GMBH z siedzibą w Stuttgarcie projektuje, rozwija i produkuje panele z silnym naciskiem na jakość, żywotność oraz wydajność oferowanych urządzeń.

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Podaj telefon – oddzwonimy!

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych osobowych w celu realizacji usługi polegającej na kontakcie z pracownikiem GlobalECO.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja GlobalECO z Gdyni.