GlobalEco od wielu lat wspiera gminy w zakresie zadań dotyczących ochrony środowiska i ekologii. Edukujemy i pomagamy w zakresie uzyskania finansowania inwestycji w oparciu o Odnawialne Źródła Energii i Ochronę Środowiska. Pomagamy znaleźć dla danej inwestycji odpowiedni mechanizm finansowania lub dotacji oraz koordynować jego realizację w oparciu o odpowiedzialne instytucje.

Jeśli Twoja gmina jeszcze z nami nie współpracuje, koniecznie napisz i dołącz do grona gmin odpowiedzialnych społecznie i ekologicznie!

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Podaj telefon – oddzwonimy!

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych osobowych w celu realizacji usługi polegającej na kontakcie z pracownikiem GlobalECO.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja GlobalECO z Gdyni.