Specjalista ds. Obsługi Projektu Antysmogowego

GlobalECO Fotowoltaika to dynamicznie rozwijająca się firma posiadająca 11 – letnie doświadczenie w branży OZE, ze szczególnym uwzględnieniem fotowoltaiki. Do nowego projektu antysmogowego poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Michałowice (mazowieckie)

Jakie będą Twoje obowiązki?

  • Obsługa punktu konsultacyjnego (w Urzędzie Gminy Michałowice)
  • Obsługa infolinii
  • Dodatkowe zadania w terenie

Co oferujemy?

  • Umowę o pracę na rok z możliwością przedłużenia,
  • Pełny etat,
  • Pensję 3000 zł netto,
  • Programy pracownicze,
  • Solidne wdrożenie stanowiskowe,
  • Szkolenia i warsztaty,
  • Wsparcie przełożonego i innych działów z gdyńskiej Centrali.

Czego od Ciebie wymagamy?

  • Podstawowej znajomości programów dotacyjnych „Czyste powietrze”, „Mój prąd”,
  • Doświadczenia w obsłudze klienta,
  • Komunikatywności, otwartości,
  • Dyspozycyjności,
  • Gotowości do pracy od drugiego tygodnia lipca 2021 r.,
  • Prawa jazdy.

Zainteresowane osoby prosimy o przeslanie CV wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych na adres praca@globaleco.pl

Dokumenty aplikacyjne prosimy wysłać na adres praca@globaleco.pl lub wyślij zgłoszenie przez formularz:

Kliknięcie przycisku APLIKUJ jest równoznaczne z wyrażeniem przez Ciebie zgody na przetwarzanie przez administratora tj. GlobalECO Twoich danych osobowych, przekazanych nam w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu rekrutacyjnym. W przypadku zainteresowania innymi procesami rekrutacyjnymi prosimy o wyrażenie zgody:

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Podaj telefon – oddzwonimy!

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych osobowych w celu realizacji usługi polegającej na kontakcie z pracownikiem GlobalECO.