Audytor  terenowy

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Praca  dodatkowa w branży efektywności energetycznej.

Jest możliwość stałej współpracy – umowa o pracę, pensja 4000 netto plus premia!, Na całym terenie kraju, zwrot kosztów noclegu i podroży od 100 km.

Zapewniamy:
– stabilne warunki zatrudnienia i współpracy,
– atrakcyjne wynagrodzenie
– zwrot kosztów dojazdu na miejsce
– zwrot kosztów noclegów

Zadania pracownika:
-raportowanie bieżących działań
-współpraca z działem technicznym i handlowym,
-bieżący kontakt telefoniczny z klientem,

Jeśli:
– posiadasz umiejętność pracy z pakietem MS Office,
– jesteś gotowy do pracy w terenie

to napisz do nas, wyślij swoje CV odezwiemy się do Ciebie.

Praca również dla osób bez doświadczenia oraz dla studentów.

Zainteresowanych naszą ofertą pracy prosimy o wiadomość prywatna lub przesłanie aplikacji dopisując ANKIETER/AUDYTOR na praca@globaleco.pl

Lokalizacja: województwo mazowieckie/ pomorskie/kujawsko-pomorskie/łódzkie/warmińsko-mazurskie

Dokumenty aplikacyjne prosimy wysłać na adres praca@globaleco.pl lub wyślij zgłoszenie przez formularz:

Kliknięcie przycisku APLIKUJ jest równoznaczne z wyrażeniem przez Ciebie zgody na przetwarzanie przez administratora tj. GlobalECO Twoich danych osobowych, przekazanych nam w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu rekrutacyjnym. W przypadku zainteresowania innymi procesami rekrutacyjnymi prosimy o wyrażenie zgody:

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Podaj telefon – oddzwonimy!

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych osobowych w celu realizacji usługi polegającej na kontakcie z pracownikiem GlobalECO.