Referencje

Pan Rafał, Janowiec
woj. lubelskie

Lipiec 2020

„Dziękuję bardzo, super robota. Ekipa pierwsza klasa. Polecam chłopaków z czystym sumieniem.”

Pani Izabela, Grudziądz
woj. kujawsko-pomorskie

Lipiec 2020

„Jestem bardzo zadowolona, GlobalECO do sprawy podchodzi fachowo i terminowo. Brygada monterów pozytywna i kompetentna. Nie żałuję podjęcia decyzji o założeniu fotowoltaiki!”  

Pan Janusz, Linia
woj. pomorskie

Lipiec 2020

„Same pozytywy, przedstawiciel już na pierwszej wizycie dopasował ofertę do naszych potrzeb, cały proces przebiegł bardzo szybko, ekipa monterska zjawiła się u mnie już po 12 dniach, montaż trwał tylko 1 dzień, profesjonalna obsługa i doświadczeni specjaliści. Z czystym sumieniem polecam sąsiadom!”

Pan Edward, Mierzyn
woj. zachodniopomorskie

Lipiec 2020

„Brak zastrzeżeń, wszystko odbyło się zgodnie z umową. Instalacja wykonana w wyznaczonym terminie, wszystko działa jak należy”

Pan Stanisław, Słupsk
woj. pomorskie

Lipiec 2020

„Duży plus dla GlobalECO za możliwość zapoznania się z różnymi wariantami, dzięki temu mogłem wybrać odpowiednia dla mnie opcje. Dobrą opinię mogę wystawić również grupie monterskiej, która swoją pracę wykonała sprawnie i rzetelnie. Polecam.”

Pani Judyta, Mierzyn
woj. zachodniopomorskie

Czerwiec 2020

„Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z GlobalECO, nie mam żadnych uwag. Cały proces przebiegł sprawnie.”

Pan Roman, Wolbórz
woj. łódzkie

Czerwiec 2020

„Solidna firma, która wywiązała się z swoich obowiązków. Praca ekipy monterskiej na wysokim poziomie, pełen profesjonalizm.”

Pani Krystyna, Nasielsk
woj. mazowieckie

Czerwiec 2020

„Skorzystałam z usług GlobalECO dzięki poleceniu od znajomej. Nie zawiodłam się, jestem już po montażu instalacji fotowoltaicznej. Z czystym sumieniem polecę ją sąsiadom!”

Pan Paweł, Gniewino
woj. pomorskie

Czerwiec 2020

„Wszystko przebiegło bezproblemowo. Sfinansowałem inwestycje dzięki kredytowaniu, które również pomogło mi uzyskać GlobalECO.”

Pan Mieczysław, Pruszcz Gdański
woj. pomorskie

Maj 2020

„Miła obsługa, która fachowo mi doradziła. Nie miałem żadnego problemu z kontaktem, wszelkie wątpliwości od razu mi wyjaśnili. Brak jakichkolwiek opóźnień.”

Pani Ewa, Słupsk
woj. pomorskie

Maj 2020

„Jestem bardzo zadowolona, ponieważ termin realizacji był krótki, brak zastrzeżeń.”

Pan Ryszard, Cedynia
woj. zachodniopomorskie

Maj 2020

„Profesjonalna obsługa, począwszy od wyceny aż po montaż. Proces przebiegł sprawnie i bez przeszkód.”

Pan Adam, Ryńsk
woj. kojawska-pomorskie

Maj 2020

„Brak uwag i zastrzeżeń. Montaż przebiegł bez jakichkolwiek zakłóceń. „

Pan Jarosław, Stara Kamienica
woj. dolnośląskie

Maj 2020

„Brak zastrzeżeń, wszystko pozytywnie- jestem bardzo zadowolony z montażu.”

Pan Czesław, Bukowiec
woj. kujawsko – pomorskie

Kwiecień 2020

„Jestem bardzo zadowolony – pełna kultura i dobre wrażeniem po każdej rozmowie z przedstawicielami GlobalECO. Kilowaty pracują, słońce świeci i to jest teraz najważniejsze.

Pan Józef, Karpniki
woj. dolnośląskie

Kwiecień 2020

„Instalacja wykonana profesjonalnie, na każdym etapie sprawnie i bez zastrzeżeń – same plusy. Przekażę kontakt i polecę GlobalECO dwóm moim sąsiadom”.

Pan Jarosław, Stara Kamienica
woj. dolnośląskie

Kwiecień 2020

„Niemalże 100% wydajność instalacji, brak zastrzeżeń. Wszystko zostało zrealizowane bez jakichkolwiek problemów i trudności. Jestem bardzo zadowolony”.

Pan Piotr, Radomin
woj. kujawsko – pomorskie

Kwiecień 2020

„Podczas instalacji fotowoltaiki korzystałem z usług firmy GlobalECO Sp. z o.o. Jestem bardzo zadowolony z pracy tej firmy. Montaż całej instalacji przebiegał bardzo szybko i sprawnie, bez żadnych problemów. Wszyscy pracownicy i monterzy to profesjonaliści, którzy zawsze służą pomocą i fachowym doradztwem. Dzięki ich pracy mogę korzystać już z efektów systemu fotowoltaicznego. Gorąco polecam wszystkim skorzystanie z usług tej firmy”.

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Podaj telefon – oddzwonimy!

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych osobowych w celu realizacji usługi polegającej na kontakcie z pracownikiem GlobalECO.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja GlobalECO z Gdyni.