Miło nam poinformować, iż GRUPA GlobalEco ściśle współpracuje z Fundacją dbamy o klimat, wspierając ją w zakresie działań proekologicznych w miastach i gminach.

Fundacja dbamy o klimat została powołana, aby pomagać w zrozumieniu potrzeby życia w zgodzie z naturą, z poszanowaniem jej praw.

Fundacja dbamy o klimat:

  • Prowadzi prezentacje dla gmin i ich mieszkańców, na których wyjaśnia, jak zmienić swój dom na energooszczędny, przyjazny dla środowiska.
  • Prowadzi w Urzędach Gminy punkty informacyjne „Czyste Powietrze” .
  • Organizuje lub/oraz pomaga przy organizacji konwentów, targów, webinarów szerzących świadomość ekologiczną.
  • Organizuje warsztaty ekologiczne dla najmłodszych i ich rodziców a także praktyki dla młodzieży szkolnej związanej z tematyką eko i OZE
  • Zwraca uwagę na konieczność zwiększenia efektywności procesów wytwarzania energii, a także jej oszczędzania, co przyczynia się do bezpośredniej redukcji emisji szkodliwych pyłów i gazów do atmosfery.
  • Promuje i uzasadnia konieczność wymiany urządzeń grzewczych na energooszczędne oraz montaż instalacji odnawialnych źródeł energii (OZE).

Fundacja dbamy o klimat prowadzi działalność non-profit – nie realizuje żadnej sprzedaży.

Aby dowiedzieć się więcej na temat działalności i realizowanych aktualnie projektów Fundacji dbamy o klimat koniecznie odwiedź stronę www.dbamyoklimat.pl

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Podaj telefon – oddzwonimy!

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych osobowych w celu realizacji usługi polegającej na kontakcie z pracownikiem GlobalECO.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja GlobalECO z Gdyni.