Czy Twoja firma płaci wysokie rachunki za energię elektryczną?
Ceny energii cały czas rosną. Od początku roku 2021 została wprowadzona opłata mocowa.
Dla niedużej firmy zużywającej 100MWh energii, z czego 80% w dni robocze w godzinach 7-22, oznacza to dodatkowy koszt w wysokości 6096zł / rocznie.

Najwyższy czas aby to zmienić! Skorzystaj z naszej oferty Optymalizacji Energetycznej.
Dzięki nam dokonasz kompleksowej obniżki wszystkich składowych kosztu zakupu i przesyłu EE, wyszczególnionych na twojej fakturze.
Zostaną tylko niewielkie koszty stałe.

W przypadku gdy, pobór energii w Twojej firmie nie przekracza 40MWh/rocznie możemy pobór ograniczyć niemalże całkowicie w 60 dni.
Najpierw optymalizujemy Twój rachunek, potem zamienimy go w raty leasingowe za instalacje fotowoltaiczną.
W efekcie, w okresie 5-6 lat, uwolnimy Cię od opłat. Proces optymalizacji wykonamy 1 raz, a zyski będziesz czerpać przez wiele lat.

Optymalizację wykonamy w cenie instalacji fotowoltaicznej – co spowoduje, że cena samej instalacji będzie znacznie niższa od cen naszej konkurencji!

Niech Twoja firma stanie się niezależna energetycznie.

Możesz obniżyć koszt energii elektrycznej nawet o 95%. Sama instalacja fotowoltaiczna tego nie osiągnie!
Niezbędne jest wykonanie dodatkowych działań, które pozwolą osiągnąć maksimum redukcji.
Oferujemy Tobie kompleksową usługę optymalizacji wraz z instalacją fotowoltaiczną

Dowiedz się więcej na temat odnawialnych źródeł energii:
Nasze instalacje opieramy o wyłącznie europejskie moduły a także znane i sprawdzone światowe marki w zakresie pozostałych komponentów.

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Podaj telefon – oddzwonimy!

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych osobowych w celu realizacji usługi polegającej na kontakcie z pracownikiem GlobalECO.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja GlobalECO z Gdyni.