Obszary działalności

ENERGETYKA

  • Płacisz wysokie rachunki za energię elektryczną? To najwyższy czas aby je obniżyć. Energia jest kolejną pozycją w wydatkach firmy, którą można zoptymalizować. Z nami dokonasz kompleksowej obniżki wszystkich kosztów energii elektrycznej (ee) wyszczególnionych na twojej fakturze, tzn. zakupu, przesyłu a w efekcie końcowym zmniejszysz jej zużycie.

    Optymalizacji dokonasz raz, a zyski czerpać będziesz przez wiele lat.

    1. Before
    2. After

Pamiętaj, że każdy klient może obniżyć koszt ee, niektórzy nawet o 75%. Teraz jak już to wiesz, nie przepłacaj. Już dziś, skonwertuj z nami swoje koszty na zyski!

Uwaga! – Jeżeli już obniżyłeś cenę energii czynnej, skontaktuj się z nami, a zoptymalizujemy twoje pozostałe składniki!

ELEKTROWNIE NA BAZIE OZE

Jeśli rozważasz organizację elektrowni słonecznych dla własnych potrzeb lub w celach biznesowych wskażemy ci grunty, na których ta inwestycja będzie możliwa i bezpieczna. Zajmujemy się bowiem poszukiwaniem gruntów, nieużytków rolnych, które mogą zostać wykorzystane pod budowę elektrowni słonecznych. Zainteresowanym klientom udostępniamy ofertę naszych gruntów, na których mogą zrealizować swoją inwestycję. Działki przeznaczone na elektrownie słoneczne posiadają odpowiednie walory gwarantujące zyski z inwestycji. Pomagamy naszym klientom w przygotowaniu inwestycji i wypełnieniu wszelkich formalności niezbędnych do wybudowania elektrowni fotowoltaicznej. Prowadzimy bieżący nadzór nad inwestycją oraz jej przeglądy i konserwację.

powerNasza działalność to idealne rozwiązanie również dla tych, którzy posiadają grunty i chcą je sprzedać, bądź wydzierżawić, zarabiając na nich. Wprowadzimy wasze grunty do naszej bazy danych i poszukamy dla nich inwestora.

Zatem jeśli posiadasz działkę o powierzchni min. 1 000 m2 (o nachyleniu południowym, niezacienioną) to masz możliwość uzyskiwania stałego i stabilnego dochodu. Doradzimy, w jaki sposób to zrobić i wskażemy opracowane i sprawdzone rozwiązania.

Dodatkową opcją jest możliwość zainwestowania w część elektrowni, w zamian za udziały w dużej inwestycji. To rozwiązanie umożliwia uczestniczenie w dużym projekcie inwestycyjnym, którym nie musisz się zajmować gdyż jest do tego właściwą komórką administrująca i zarządzająca. Otrzymujesz dywidendę z zysku spółki.

GRUNTY INWESTYCYJNE

Ziemia rolna, jak wskazują specjaliści, jest obecnie jednym z pewniejszych i bardziej atrakcyjnych alternatywnych sposobów inwestowania pieniędzy. Od wejścia Polski do Unii Europejskiej cena ziemi rolnej wzrosła o 300 proc. i co roku jeszcze rośnie. Wg ostatnich analiz, jest to inwestycja dająca średnio zysk w wysokości 20 proc. rocznie.  Wbrew pozorom nie jest to inwestycja zarezerwowana wyłącznie dla ludzi zamożnych. GlobalECO oferuje:

  • zakup ziemi w systemie ratalnym, bez konieczności uzyskiwania kredytu bankowego. Właścicielem ziemskim można zostać wpłacając tylko część wartości gruntu a reszta należności zostaje rozłożona na dogodne raty, nawet do 30 lat. Więcej informacji
  • dzierżawisz swój grunt, celem zrealizowania na nim inwestycji elektrowni słonecznej, a w niektórych przypadkach inwestycji deweloperskich. Za to uzyskujesz stały przychów przez długi czas, nawet do 30 lat.