Grunty pod OZE

 • Dla inwestorów

  Jeśli rozważasz organizację elektrowni słonecznych dla własnych potrzeb, lub w celach biznesowych wskażemy grunty, na których ta inwestycja będzie możliwa. Zajmujemy się bowiem poszukiwaniem nieużytków rolnych, które mogą zostać wykorzystane pod budowę elektrowni słonecznych. Zainteresowanym klientom udostępniamy ofertę naszych gruntów, na których mogą zrealizować swoją inwestycję. Działki przeznaczone na elektrownie słoneczne posiadają odpowiednie walory gwarantujące zyski z inwestycji. Pomagamy naszym klientom w przygotowaniu inwestycji i wypełnieniu wszelkich formalności niezbędnych do wybudowania elektrowni fotowoltaicznej.

  Zapoznaj się z ofertą

 • grunty

 • Dla właścicieli gruntów

  Nasza działalność to idealne rozwiązanie również dla tych, którzy posiadają grunty i chcą je sprzedać, bądź wydzierżawić, zarabiając na nich. Wprowadzimy wasze grunty do naszej bazy danych i poszukamy dla nich inwestora.

  Zatem jeśli posiadasz działkę o powierzchni min. 1 000 m2 (odpowiednio nachylona może być nieco mniejsza) to masz możliwość uzyskiwania stałego i stabilnego dochodu. Doradzimy ci w jaki sposób to zrobić i wskażemy opracowane i sprawdzone rozwiązania.

  Zgłoś swój grunt