CSR

Prowadzenie odpowiedzialnego biznesu oznacza dla nas troskę o dobry dialog z interesariuszami, odpowiedzialność za środowisko naturalne, dbałość o dobre relacje ze społecznością lokalną.

Nasza działalność opiera się na usługach, które wpływają na poprawę stanu środowiska naturalnego, sprzyjają jego ochronie i propagują wykorzystywanie ekologicznych źródeł energii. Naszą wiedzą dzielimy się z kontrahentami, uświadamiając im, jak wiele mają możliwości pozytywnego oddziaływania na otoczenie. Przygotowujemy i prowadzimy prezentacje oraz szkolenia ukazujące możliwości symbiozy w naturą. Pomagamy pozyskiwać środki unijne na budowę ekologicznych źródeł energii. Dbamy o zrównoważony rozwój, korzyści dla obu stron, przy jednoczesnym poszanowaniu praw przyrody.

 

Jako firma odpowiedzialna społecznie zbadaliśmy swój ślad węglowy, czyli ilość gazów cieplarnianych wyemitowanych do atmosfery w związku z naszą działalnością. Dzięki naszym usługom i produktom oraz zmianie pewnych przyzwyczajeń, zrównoważyliśmy ten ślad, do czego namawiamy wszystkich. Każdy z nas jest w stanie wyeliminować pewne działania, które mają wpływ na zanieczyszczenie środowiska.

 

Jesteśmy firmą propagującą nowoczesne produkty i usługi z wykorzystaniem technologii, która działa w zgodzie z naturą. Budujemy dobre relacje zarówno z klientami, jak i naszymi pracownikami zawsze pamiętając o poszanowaniu ich praw. Nieustannie podnosimy nasze kompetencje uczestnicząc w szkoleniach i warsztatach, śledząc nowości na rynku europejskim. Tą wiedzą dzielimy się z naszymi kontrahentami. Rozwijamy się, aby dostarczać coraz lepsze i nowocześniejsze produkty, dzięki którym przyczynimy się do ochrony naszego klimatu.